:: لِوموت ::

بایگانی
بازپسین متن‌ها
متن‌های پربحث

گورستان جیغ‌ها

سه شنبه ۱۳ شهریور ماهِ سالِ ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۱ ب.ظ

مضحک نیست؟ یک روز آمدند و گفتند:« آن‌ها سواد تو را ندارند، از اینکه  با ایشان بحث میکنی اذیت نمیشوی؟» چند صباحی نگذشت که گفتند:« متاسفیم برای تمام مطالعاتت که تو را به اینجا رسانده.» عجیب نیست. مضحک است؛ اما، عجیب نیست. تا آن جایی که عقیده‌ام را قبول داشتند، باسوادی بودم که نباید با بی‌سوادها بحث میکردم، وقتی عقیده‌ام مقابل عقاید پوچشان بود، شدم اویی که باید برایش متاسف بود. عجب! پس زندگی که میگفتند این بود.

زن همسایه‌ی طبقه پایینی دست برنمیدارد. یک ساعت است که مدام ضجه میزند و هر فحشش مثل متّه‌ از یک طرف مغزم وارد میشود و از آن طرف بیرون میپرد. هیچوقت قرار نیست خفه شود. دیشب هم همین بساط را داشتم. صبح همسرش را دیدم. گفتم آقای عبداللهی، بنده تا صبح نخوابیدم. مستحضر هستید که چرا؟ گفت :« بله، واقعا متاسفم. نمیدونم چی بگم. مادرم و همسرم باهم دعوا میکنن جیغاش رو سر من میزنن.» میخواستم بگویم لعنت به تو و مادرت و همسرت  که نگفتم؛ چون، نمیشود به کسی گفت لعنت به تو و مادرت و همسرت.

  • ۹۷/۰۶/۱۳
  • #اینتِرنال‌آدِر

آدم‌های مسخره

آپارتمان شماره 22

دیدگاه‌ها  (۳)

تقریبا همیشه آدم‌ها تا باهاشون باشی تعریف و تمجیدت میکنن ولی همین که روبه‌روشون قرار گرفتی میخوان زیر پا لهت کنن، انگار این قانون حیات وحش ما آدم‌هاست‌.

من دوست ندارم تو خونه‌ی آپارتمانی زندگی کنم به دو علت:
۱) از اینکه یکی دائم سر و صدا کنه یا مزاحم استراحت و ارامشم‌ بشه بدم میاد.
۲) خودم زیاد سر و صدا میکنم مثلا دلم میخواد با صدای بلند آهنگ گوش کنم یا دلم گرفت بزنم زیر آواز ، در کل زیاد وَرجه وُرجه میکنم:|
فکر نمیکنم هیچکس دوست داشته باشه تو این خونه ها زندگی کنه. مجبورن :)
تا کی با کسی خوب باشیم؟ تا وقتی عقایدش باما و به نفع ماست. همه جا همینطوریه.
چقد مگه جیغ میکشه صداش تا یه طبقه بالاتر میره:||
خیلی جیغ میکشه و صداش به علت زیر بودنش قابلیت های فراوانی داره.
آدم‌های قشنگ مسخره. در ادامۀ همون دنیای قشنگ مسخره. 
دنیا قشنگه، ساده ست، نظم داره، مشخصه قضیه ش. دنیای آدماست که مسخره ست.

آنچه فکر می‌کنید را بنویسید

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">